Dom, ul. Radawska
Radawska, Wiązownica, podkarpackie
- 550 000 zł
- 85,61 m²
- 6 424,48 zł/m²
Dawid Stupak
Skontaktuj się
Dom, ul. Radawska
Radawska, Wiązownica, podkarpackie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Dom, ul. Radawska
Zaktualizowane: 13 maja 2026
550 000 zł 85,61 m² 6 424,48 zł/m²
Warto obserwować to ogłoszenie
umiarkowane zainteresowanie
część domu
4
141 m²
na podjeździe
2026
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
część domuLiczba pokoi:
4Powierzchnia działki:
141 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
2026Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 550 000 zł (6 424,48 zł/m²)
- Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Wiązownica)
- Dostępny: sierpień 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka domu 85,61 m², 4 pokoje (3 sypialnie), 2 łazienki; stan: deweloperski
- Budynek: część domu; rok budowy: 2026
- technika budowy: inna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- okna: plastikowe
- Działka: 141 m²
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, kanalizacja; ogrzewanie: pompa ciepła
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (2 miejsca parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: MRS DEVELOPMENT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 750991
Lokalizacja
- Adres: Radawska, Wiązownica, jarosławski, podkarpackie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: szkoła podstawowa, plac zabaw
Opis nieruchomości
Wiązownica | Dom w zabudowie szeregowej | 85,61 m²
Na sprzedaż nowoczesny dom szeregowy z ogródkiem w Wiązownicy na ulicy Radawskiej.
Biuro nieruchomości Rzestate prezentuje na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w kameralnej inwestycji w Wiązownicy. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej i funkcjonalnej przestrzeni do życia w spokojnej okolicy, z szybkim dojazdem do Jarosławia. (...)
459 175...
459 175 617